Informace k expedici pro rok 2021

Objednávky na rok 2021 příjímáme od ledna 2021, sortiment otevíráme postupně v závislosti na dostupnosti. Objednávky budeme expedovat od února 2021 v závislosti na počasí. Objednávky budou zasílany postupně. 

Sortiment balkonovek a letniček otevřeme v přůběhu března 2021, odesílání bude probíhat postupně od půlky dubna 2021 v závisloti na počasí. 

Prosíme dobře si objednávku promyslete po přijetí nebude možné do objednávek přídávat sortiment nebo případně slučovat objednávky do jedné.

Děkujeme za pochopení Tým zahradnictví Weiss

Informace k dodávání zboží

  • Po dokončení objednávky by vám na Vámi poskytnutý e-mail mělo dojít potvrzení o přijetí objednávky. Pokud Vám žádné potvrzení nepříjde objednávka není v našem systému a zboží nebude odesláno.

  • V závislosti na zvolené dopravě bude balík odeslan. Pokud zvolíte předem je balík odeslán v nejbližší době od přijetí platby na účet. Více informací o dopravě a platbě. 

  • V momentě, kdy Vám bude zboží odesláno bude Vám přepravcem odesláná sms zpráva a e-mail o informacích ohledně doručení. Našim přepravce je česká pošta a služba balík do ruky. Zboží by mělo být doručeno do 24 hodin.

  • V hlavní sezóně prosíme o trpělivost. Pokud se Vám nedostaví odpověď na váš e-mail, kontaktujte nás telefonicky.

  • Vámi objednané zboží od května do listopadu je odesláno nejpozději do 14 dnů od objednání. Na jaře je lhůta pro dodání většinou delší. Zboží se zasílá v závislosti na počasí (hlavně balkónové rostliny). 

  • Zboží zasíláme pouze na území České republiky. Do zahraničí zboží NEZASÍLÁME!!

  • Více informací naleznete v obchodních podmínkách.

Děláme vše pro to aby rosltiny přišli zdráve, narostlé a prokořenělé. Děkujeme za pochopení doufáme že s rostlinami budete spokojeni. Tým zahradnictví Weiss