Eshop pro Vás otevřeme během února, objednávky budeme odesílát v průběhu března v závislosti na počasí. Děkujeme za pochopení!

Rádi byste s námi jakkoliv spolupracovali? Myslíte si, že by nám společná spolupráce  prospěla? Kontaktujte nás s Vaším nápadem, dotazem a nabídkou.

Koho hledáme

ZAHRADNÍKY / ZAHRADNICE

Požadujeme:
- Minimálně vyučení v zahradnickém nebo příbuzném oboru nebo praxe v oboru
- komunikativnost
- časová flexibilita
- loajalita
- pracovní samostatnost
- základní znalost práce na PC
Nabízíme:
- práci v rodinné firmě v mladém kolektivu
- příspěvek na stravování
- 20 dnů dovolené
- odměny za výkonnost provozovny

Pracovní doba:

  • 7:00 - 15:30 hod.
  • jednosměnný provoz

    Pracovní náplň:
    - pěstební činnost ve fóliovnících a venkovních plochách
    - kontrola pěstebních postupů, ošetřování rostlin
    - značení a chystání rostlin k expedici
    - prodej rostlin
  • KONTAKT A VÍCE INFORMACÍ

Jan Weiss, tel. 728 709 481. Své životopisy zasílejte na e-mail: zahradnictvi.weiss@seznam.cz

BRIGÁDNÍK ZAHRADNÍK /ZAHRADNICE

  • Hledáš brigádu pro rok 2023. Tak právě hledáme tebe.
  • Pracovní doba je volná a na domluvě.
  • Náplň práce - sazení mladých rostlin, péče o rostliny

Máte-li pro nás nějaký tip, nabídku či kontakt napište, radi se s Vámi potkáme.