BYLINKY ZE ZAHRADNICTVÍ WEISS

BYLINKY ZE ZAHRADNICTVÍ WEISS

26. 02. 2018

Už jste slyšeli o mátě čokoládové nebo dokonce o mátě ananasové? Že ne? Pojďme se jim a dalším bylinkám podívat na zoubek… nebo spíš na lísteček? Ten, kdo jednou do jídla přidal čerstvé bylinky, velmi rychle poznal, že jejich chuť a vůni nic nenahradí, souhlasíte? Bylinky jsou v kuchyni pro kuchaře opravdovým pokladem. Zahradnictví Weiss jich nabízí hned celou řadu, i těch, o kterých jste možná slyšeli úplně poprvé. Udělejte si radost voňavými bylinkami i vy a dodejte svým pokrmům ten správný šmrnc.

 

OŘEZY OVOCNÝCH STROMŮ  A STŘÍHÁNÍ OVOCNÝCH KEŘŮ

OŘEZY OVOCNÝCH STROMŮ A STŘÍHÁNÍ OVOCNÝCH KEŘŮ

20. 01. 2017

Vhodná doba pro řez ovocných dřevin závisí na konkrétním druhu

Jabloně a hrušně (tedy jádroviny) je nejlépe prořezávat v předjaří. Pozdější řez je nevhodný, jelikož ve větvích již proudí míza a stromy by řez velmi špatně snášely. Slivoně, meruňky, broskvoně, třešně (tedy peckoviny) se naopak prořezávají nejdříve od března nebo nejlépe po sklizni ovoce. Obraťte se na nás pro provedení odborného ořezu ovocných stromů.

PODZIMNÍ A CELOROČNÍ ÚDRŽBY ZAHRAD

PODZIMNÍ A CELOROČNÍ ÚDRŽBY ZAHRAD

27. 09. 2016

Zahrada vyžaduje alespoň minimální údržbu. Rozsah potřebné péče o zahradu můžete ovlivnit při jejím zakládání. ZAHRADNICTVÍ WEISS Jan a Matěj  Vám přináší komplexní pomoc při při jednorázové a  celoroční údržbě zahrady a zeleně. Zbavte se starostí a vaši zahradu svěřte odborníkům v oboru .