Pár informací k tomu co u nás najdete a kdo jsme:

 • Zboží, které zasíláme, je dostupné a vypěstované v našem zahradnictví v Oticích. 

 • Rostliny na e-shopu posíláme od jara do podzimu v závislosti na počasí. Naším cílem je posílat krásné zapěstované rostliny. Pokud nastane situace, kdy rostlinu nemáme skadem, nezasíláme náhradní sazenici. Rostliny jsou označené názvem.

 • Rostliny určené k expedici jsou pečlivě zabaleny a odeslány vždy na začátku týdne (pondělí, úterý). Posílíme přes českou poštu službou balík do ruky, tzn. po odeslání jsou do druhého dne u vás. Po odeslání jste informovaní e-mailem a sms zprávou.

 • Do již uskutečněných objednávek nelze přidat žadný produkt. A objednávky nelze ani slučovat. Děkujeme za pochopení. 
 • Pokud vám nelze některé zboží objednat nebo dokončit objednávku. Určitě se na nás obraťte. Rádi Vám pomůžeme objednávku dokončit.

 • Zboží posíláme pouze po České republice. Do zahraničí NEPOSÍLÁME!
 • Na prodejně naleznete širší sortiment a to nejen ten, který je skladem na e-shopu. Naši prodejnu můžete navštívít od 1.3.2020 - 30.11.2020 dle otevírací doby. 

 • Na prodejně lze platit hotově i kartou.

  Něco o nás a našem zahradnictví

  Jak to všechno začalo? Láskou k rostlinám a chutí nabídnout zákazníkům nejen bylinky ale také jiný sortimentem. Náš sortiment je pěstovaný v české republice.

  Dovolte, abych tedy představila naše zahradnictví. Jsme menší zahradnictví sídlící kousek od Opavy. Konkrétně v Oticích. Jak už to někdy bývá, museli jsme se v roce 2014 postavit na vlastní nohy. Zázemí pro rozjezd jsme měli v našem rodném domě. Ovšem tyto prostory nám po čase začaly být malé. Proto jsme se museli v roce 2016 poohlédnout po větších prostorech.

  Nebylo to jednoduché, ale našli jsme, nebo si on našel nás, to už dnes nevíme. Byla to pro nás příležitost a tu jsme vzali všemi deseti. Znamenalo to mnoho práce a úsilí ale vyšlo to. První rok, rok 2017, jsme postavili záhony a první foliový skleník a mohli naši nabídku pro Vás rozšířit.

   pěstební plochy rok 2017

  Další rok jsme přidali ještě jeden foliový skleník, rozšířít zadní zahradu a pro zjednodušení práce se nám podařilo v roce 2018 pořídit sázecí stroj. 

  pěstební plochy 2018

  sazec  

  V roce 2019 jsme nechali postavit další foliový skelník nyní už dvouplášťový. Pro nás to znamenalo obrovskou pomoc a díky němu můžeme začít sezónu daleko dřív. Vybudovali novou kancelář a přidali placení kartou pro větší pohodlí. Na podzim jsme pořídili dalšího parťáka a k sázecímu stroji nám přibil drtič na hlínu.

  pěstební plochy 2019

  V jaře v roce 2019 jsme obdrželi na naše bylinky certifikát OPAVSKÉ SLEZSKO regionální produkt. Na podzim jsme obdrželi další cenu a to národní cenu Moravskoslezského kraje SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK.

  A kdo vlastně jsme. Dva bratři jak se patří, kteří svou lásku k rostlinám přenesli do podnikání a společně založili společnost zahradnictví Weiss Jan a Matěj s.r.o.

  Doufáme, že se Vám v našem zahradnictví líbí a setkáme se opět na jaře.