Pár slov o našem zahradnictví

  Jak to všechno začalo? Láskou k rostlinám a chutí nabídnout zákazníkům široký sortiment. 

  Dovolte, abychom Vám tedy představili naše zahradnictví. Jsme menší zahradnictví, sídlící v obci Otice, nedaleko města Opava. Vše začalo v roce 2014 v našem rodinném domě. V roce 2017 jsme se se přesunuli do větších prostorů.

  Nejprve bylo potřeba vytvořit záhony a také jsme postavili první fóliovník.

   pěstební plochy rok 2017

  V roce 2018 jsme přidali ještě jeden fóliovník, rozšíříli zahradu a pro zjednodušení práce se nám podařilo pořídit sázecí stroj. 

  pěstební plochy 2018

  sazec  

  V roce 2019 jsme nechali postavit další fóliovník, tentokrát dvouplášťový. Pro nás to znamenalo obrovskou pomoc a díky němu jsme mohli začít sezónu daleko dříve. Vybudovali jsme novou kancelář a přidali platbu platební kartou. Na podzim jsme pořídili dalšího parťáka a k sázecímu stroji nám přibyl drtič na hlínu.

  pěstební plochy 2019

  V roce 2019 jsme obdrželi na naše bylinky certifikát OPAVSKÉ SLEZSKO regionální produkt. Na podzim téhož roku jsme obdrželi další cenu a to národní cenu Moravskoslezského kraje SPOKOJENÝ ZÁKAZNÍK.

  Rok 2020 nebyl jednoduchý. I přes to se nám ale podařilo vybudovat další fóliovník, ve kterém se pěstovala především sadba zeleniny, kterou jste si velmi oblíbili. Koncem roku jsme si pořídili nové pomocníky - mininakladač Multi One a pěstební stoly. 

  2020

  Těšíme se na Vaši návštěvu!

  Tým Zahradnictví Weiss