Rostliny objednané od ledna do března 2017 začneme zasílat na přelomu března a dubna (v závislosti na počasí), od dubna obratem (případně dle Vašeho požadavku - uveďte do komentáře k objednávce).


Platné od 1.1.2017

1. PROVOZOVATEL

Weiss Jan 
Zahradní 174
747 81 , Otice ( okres Opava )
IČ: 88740889 
Tel.: +420 728709481
E-mail: zahradnictvi.weiss@seznam.cz

2. ZÁKAZNÍK
Je osoba, která vstupuje do obchodního vztahu s provozovatelem tím, že závazně objedná zboží nabízené v elektronickém obchodě. Při registraci ve svém zájmu uvede přesné a pravdivé údaje.

3. OBJEDNÁVKA
Obsahuje zboží, které si zákazník vybral z katalogu za účelem koupě. Dále objednávka obsahuje informace o zboží a jeho parametrech (velikost, barva), cenu za zboží. Součástí objednávky je v závislosti na vybraném způsobu úhrady a doručení také cena za platební styk a doručení.

Všechny objednávky jsou považovány za závazné. Před dokončením objednávky je zákazník vyzván, aby potvrdil, že se seznámil s pravidly obchodu a že s nimi souhlasí. To znamená, že se seznámil s obchodními podmínkami, možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a ustanovením o ochraně osobních údajů.

Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou zákazníkovi, kde má zákazník možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů a pokud v objednávce z nějakého důvodu nalezne chybu, neprodleně nás kontaktuje.

Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření objednávky, např. pokud se jedná o vyšší hodnotu objednávky nebo shledá-li v objednávce nějaké nepřesné či chybějící údaje.

Zákazník je při platbě předem informován e-mailovou zprávou o přijaté platbě.
Zákazník je informován e-mailovou zprávou o expedici zboží.

4. PLATBY
Bankovním převodem
pokud zvolíte tento způsob úhrady, máte 2 možnosti, jak peníze poukázat na náš účet
převodem z Vašeho účtu na náš účet
poštovní poukázkou typu A, na kterékoliv pobočce České pošty

Bankovní spojení 2301159380/2010
Variabilní symbol je číslo Vaší objednávky.

Zboží expedujeme obratem po připsání platby na náš účet.

Dobírka
zboží zaplatíte dopravci při převzetí. 

Hotově
zaplatíte při převzetí zboží na naší firmě  

5. DORUČENÍ
Vzhledem k tomu že se jedná o rostlinný materiál , proto v zimním období nezasíláme živé rostliny. 

Dodací lhůta je 14 dní od přijetí platby.


Do zahraničí zboží NEZASÍLÁME popřípadě přistupujeme a vyřizujeme individuálně .


Obyčejný balík - 120 Kč ( do balíku se vleze 30 rostlin) 

Balík na dobírku -150 Kč ( do balíku se vleze 30 rostlin) 

Osobní odběr -Není možný 

6. DODACÍ PODMÍNKY
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce, jako adresa pro doručení.
Zásilky jsou odesílány prostřednictvím  české pošty nebo je možné si je  vyzvednout osobně.
veškeré nabízené zboží máme skladem
zboží expedujeme obratem po obdržení objednávky, při zvoleném způsobu platby předem na účet, expedujeme nejpozději další pracovní den po připsání částky na náš účet
každá zásilka obsahuje daňový doklad který slouží současně jako dodací a záruční list
jestliže došlo při přepravě ke zjevnému poškození zboží dopravcem (poškozený obal ...) je zákazník povinen takovouto zásilku od přepravce nepřevzít a neprodleně informovat prodejce

7. REKLAMAČNÍ ŘÁD
Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).

Postup při reklamaci
Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.

Radi s vám tuto nemilou  situaci vyřešíme.

V žádném případě neposílejte zboží zpět na dobírku.
Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

8. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek používání nebo opotřebení, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. 


9.Ve smyslu ustanovení § 1820 odst. 1) písmeno j) občanského zákoníku a § 14 odst. 1 a § 20d a násl. zákona č. 634/1992, na ochranu spotřebitele sděluje prodávající, že s návrhem na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se spotřebitel může obrátit na orgán mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, a to na internetových stránkách www.coi.cz. Česká obchodní inspekce vyřizuje návrhy na mimosoudní řešení spotřebitelských sporů způsobem a za podmínek stanovených příslušnými právními předpisy. Pro vyloučení pochybností žádné ustanovení těchto podmínek nevylučuje možnost spotřebitele obrátit se svým nárokem na civilní soud.

10. EET: Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


11. ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ
Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a zákazníkem.

Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit.

Žádná položka