Rostliny objednané od ledna do března 2019 začneme zasílat v závislosti na počasí na začátku dubna. Jelikož se jedná o rostlinný materiál zboží zasíláme pouze na začátku týdne (případně dle Vašeho požadavku - uveďte do komentáře k objednávce).

Platné od 1.1.2018

1. PROVOZOVATEL

Zahradnictví WEISS s.r.o
K rybníčkům 20
747 81 , Otice ( okres Opava )
IČ:06834540

DIČ: 06834540

Tel.: +420 607537602
E-mail: zahradnictvi.weiss@seznam.cz

2. ZÁKAZNÍK
Je osoba, která vstupuje do obchodního vztahu s provozovatelem tím, že závazně objedná zboží nabízené v elektronickém obchodě. Při registraci ve svém zájmu uvede přesné a pravdivé údaje.

3. OBJEDNÁVKA
Obsahuje zboží, které si zákazník vybral z katalogu za účelem koupě. Dále objednávka obsahuje informace o zboží a jeho parametrech (velikost, barva), cenu za zboží. Součástí objednávky je v závislosti na vybraném způsobu úhrady a doručení také cena za platební styk a doručení.

Všechny objednávky jsou považovány za závazné. Před dokončením objednávky je zákazník vyzván, aby potvrdil, že se seznámil s pravidly obchodu a že s nimi souhlasí. To znamená, že se seznámil s obchodními podmínkami, možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a ustanovením o ochraně osobních údajů.

Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou zákazníkovi, kde má zákazník možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů a pokud v objednávce z nějakého důvodu nalezne chybu, neprodleně nás kontaktuje.

Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka telefonicky kontaktovat pro ověření objednávky, např. pokud se jedná o vyšší hodnotu objednávky nebo shledá-li v objednávce nějaké nepřesné či chybějící údaje.

Zákazník je informován sms zprávou o expedici zboží.

4. PLATBY
Bankovní převod
Pokud zvolíte tento způsob úhrady, máte 2 možnosti, jak peníze poukázat na náš účet:

  • převodem z Vašeho účtu na náš účet
  • poštovní poukázkou typu A, na kterékoliv pobočce České pošty


Bankovní spojení 2701382493/2010
Variabilní symbol je číslo Vaší objednávky.

Zboží expedujeme po připsání platby na náš účet. Avšak na začátku každého týdne. 

Dobírka
Zboží zaplatíte dopravci při převzetí. 

Hotově
Zaplatíte při převzetí zboží na naší firmě.

5. DORUČENÍ
Vzhledem k tomu že se jedná o rostlinný živý materiál, rostliny v zimním období nezasíláme.  

Dodací lhůta je 14 dní od přijetí platby.

Do zahraničí zboží NEZASÍLÁME, popřípadě přistupujeme a vyřizujeme individuálně.

Obyčejný balík - 120 Kč (do balíku se vleze 30 rostlin) 

Balík na dobírku - 150 Kč (do balíku se vleze 30 rostlin) 

Osobní odběr.

6. DODACÍ PODMÍNKY
Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce, jako adresa pro doručení.

Zásilky jsou odesílány prostřednictvím české pošty nebo je možné si je  vyzvednout osobně. V případě platby převodem na účet expedujeme zboží až po přijetí platby na účet. Každá zásilka obsahuje daňový doklad. 

Zboží expedujeme v závislosti na počasí. První balíky odesíláme na začátku dubna. Jelikož se jedná o rostlinný materiál odesíláme balíky pouze na začátku týdne.

Jestliže došlo při přepravě ke zjevnému poškození zboží dopravcem (poškozený obal ...) je zákazník povinen takovouto zásilku od přepravce nepřevzít a neprodleně informovat prodejce.

7. REKLAMAČNÍ ŘÁD
Případné reklamace vyřídíme v souladu platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).

Postup při reklamaci
Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem.

Radi s Vámi tuto nemilou  situaci vyřešíme.

V žádném případě neposílejte zboží zpět na dobírku. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

8. ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
Kupující má dle §53 odst. 6 zák. č. 40/1964 Sb. (obč. Zák.), právo odstoupit od kupní smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží bez známek použití, v původním obalu poslat zpět v uvedené lhůtě. Po navrácení zboží, prodávající zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku za zboží předem dohodnutým způsobem. 


9. Ve smyslu ustanovení § 1820 odst. 1) písmeno j) občanského zákoníku a § 14 odst. 1 a § 20d a násl. zákona č. 634/1992, na ochranu spotřebitele sděluje prodávající, že s návrhem na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu se spotřebitel může obrátit na orgán mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, a to na internetových stránkách www.coi.cz. Česká obchodní inspekce vyřizuje návrhy na mimosoudní řešení spotřebitelských sporů způsobem a za podmínek stanovených příslušnými právními předpisy. Pro vyloučení pochybností žádné ustanovení těchto podmínek nevylučuje možnost spotřebitele obrátit se svým nárokem na civilní soud.

10.  ZÁVĚREČNÉ USTANOVENÍ
Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi dodavatelem a zákazníkem. Dodavatel si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit.

Žádná položka